Personal

Klicka på kategorierna nedan för att avgränsa vilka som syns.

image_print
AllaAdministrationKökKonferensKuratorKursvärdLärareLokalvårdSkolledningSkolprästVaktmästeriVandrarhem
Anne

Anne Gunnevik

Kursvärd för Grafisk design • video • webb. Lärare i copywriting, svenska och engelska.

Telefon 0322 – 64 40 21

Mobil 070-305 24 76

E-post anne.gunnevik@hjalmared.se

Åsa

Åsa Helgesson

Lärare i svenska, svenska som andraspråk, engelska, samt vissa lektioner på vår Bibelkurs.

Telefon 0322-64 40 00

E-post asa.helgesson@hjalmared.se

Björn

Björn Andersson

Lärare i idrott, friluftsliv, ledarskap.

Telefon 0322-64 40 22

E-post bjorn.andersson@hjalmared.se

Bodil

Bodil Brattåsen

Ekonom

Telefon 0322-64 40 03

E-post bodil.brattasen@hjalmared.se

Claes

Claes Hilliges

Lärare i matematik, foto, datakunskap med mera.

Telefon 0322-64 40 00

E-post claes.hilliges@hjalmared.se

Daniel

Daniel Jaktlund

Lärare i svenska. Klassvärd för Steget In.

Telefon 0322-64 40 00

E-post daniel.jaktlund@hjalmared.se

Daniel

Daniel Löfgren

Lärare i historia, samhällskunskap och livsåskådning.

Telefon 0322-64 40 00

E-post daniel.lofgren@hjalmared.se

David

David Larsson Back

Lärare i grafisk form, webdesign, datakunskap med mera.

Telefon 0322-64 40 00

E-post david.larsson@hjalmared.se

Elisabeth

Elisabeth Ivarsson

Skolsekreterare och ekonomiassistent

Telefon 0322-64 40 00

E-post elisabeth.ivarsson@hjalmared.se

Erik

Erik Wallmyr

IT-ansvarig

Telefon 0322-64 40 00

E-post erik.wallmyr@hjalmared.se

Evali

Evali Aspsjö

Skolsekreterare och ekonomiassistent

Telefon 0322-64 40 00

E-post evali.aspsjo@hjalmared.se

Björkqvist

Frida Brjökqvist

Lärare i Svenska som andraspråk och SFI.

Telefon 0322-64 40 00

E-post frida.bjorkqvist@hjalmared.se

Gerd

Gerd Benjaminsson

Husmor

Telefon 0322-64 40 05

E-post gerd.benjaminsson@hjalmared.se

Gunno

Gunno Oscarsson

Telefon 0322-64 40 00

E-post gunno.oscarsson@hjalmared.se

Gustav Danielsson

Gustaf Danielsson

Lärare på bibelkursen.

Telefon 0322-64 40 00

Bild på Hanna Källberg

Hanna Källberg

Kursvärd för Allmän kurs, lärare i Engelska

Telefon 0322-64 40 00

E-post hanna.kallberg@hjalmared.se

placehoder

Hanna Lewin

Lärare i samhällskunskap. Klassvärd för Steget in.

Telefon 0322-64 40 00

E-post hanna.lewin@hjalmared.se

Hasse

Hasse Lindwert

Lärare i historia och samhällskunskap.

Telefon 0322-64 40 00

E-post hasse.lindwert@hjalmared.se

Iang

Iang Har HLawn Ceu

Telefon 0322-64 40 00

Ing-Marie

Ing-Marie Ivarsson

Telefon 0322-64 40 00

Jan

Jan Strid

Lärare i kommunikationsvetenskap.

Telefon 031-786 1195

E-post strid.jan@gmail.com

Joakim Strandberg

Joakim Strandberg

Skolvärd

Telefon 0322-64 40 00

E-post joakim.strandberg@hjalmared.se

Alfridsson

Johanna Alfridsson

Kursansvarig för Äventyrscoach och Hälsocoach. Lärare i Hälsa & Motion, träning, med mera.

Telefon 0322-64 40 22

E-post johanna.alfridsson@hjalmared.se

placehoder

Jonas Andersson

Biträdande rektor, lärare i matematik och naturkunskap

Telefon 0322-64 40 00

E-post jonas.andersson@hjalmared.se

Josef

Josef Dukhan

Kock

Telefon 0322-64 40 00

Kristina

Kristina Karlsson

Kock

Telefon 0322-64 40 00

E-post kristina.karlsson@hjalmared.se

Kristoffer Lignell

Kristoffer Lignell

Lärare på bibelkursen.

Telefon 0322-64 40 00

E-post kristoffer.lignell@gmail.com

Lasse

Lasse Hermanson

Lärare i naturkunskap och matematik. Kursvärd för Vidgade vyer.

Telefon 0322-64 40 00

E-post lasse.hermansson@hjalmared.se

Lina

Lina Holgersson

Lärare i kost och hälsopedagogik. Skolkurator.

Telefon 0322-64 40 00

E-post lina.holgersson@hjalmared.se

Linda Danielsson

Linda Danielsson

Lärare på bibelkursen.

Telefon 0322-64 40 00

Linn

Linn Hugosson

Telefon 0322-64 40 00

E-post linn.hugosson@hjalmared.se

Bild på Marcus Nilsson

Marcus Nilsson

Ansvarig för Polisprofilen. Lärare i svenska, livsåskådning, livskunskap, med mera.

Telefon 0322-64 40 00

E-post marcus.nilsson@hjalmared.se

Marina

Marina Ageland-Liljeqvist

Kursvärd för Hälsocoach, lärare i fysiologi, massage, engelska, med mera. (Tjänstledig)

Telefon 0322-64 40 00

E-post marina.ageland-liljeqvist@hjalmared.se

micke-oijewall

Micke Öijwall

Kursansvarig för Event Management samt  Webbcast och Live-TV

Telefon 0322-64 40 00

Mobil 0708-81 21 47

E-post micke.oijwall@hjalmared.se

Mikael

Mikael Lindgren

Rektor

Telefon 0322-64 40 01

E-post mikael.lindgren@hjalmared.se

Ninni

Ninni Töllenius

Telefon 0322-64 40 00

Per

Per Gustafsson

Telefon 0322-64 40 00

E-post per.gustafsson@hjalmared.se

Per

Per Nylén

Lärare på estetisk profil samt datakunskap.

Telefon 0322-64 40 00

E-post per.nylen@hjalmared.se

per

Per Olausson

Lärare och kursansvarig för Bibel. Skolpräst.

Telefon 0322-64 40 00

E-post per.olausson@hjalmared.se

Pia Samuelsson

Pia Samuelsson

Lärare i svenska och svenska som andra språk.

Telefon 0322-64 40 00

E-post pia.samuelsson@hjalmared.se

Sara

Sara Berglund

Telefon 0322-64 40 00

E-post sara.berglund@hjalmared.se

Stefan

Stefan Sjölander

Telefon 0322-64 40 00

E-post stefan.sjolander@hjalmared.se

Telefonist 1880

Telefonväxeln

Telefon 0322-64 40 00

E-post exp@hjalmared.se

Tina

Tina Gidlöv

Telefon 0322-64 40 00

Tobias Elof Hadin

Tobias Hadin

Lärare på bibelkursen. (Tjänstledig)

Telefon 0322-64 40 00

E-post tobias@hjalmared.se

Tomas Lund

Tomas Lund

Lärare idrott, friluftsliv och ledarskap.

Telefon 0322-64 40 00

E-post tomas.lund@hjalmared.se

Ulla

Ulla Hermansson

Biblioteksansvarig.

Telefon 0322-64 40 00

E-post ulla.hermansson@hjalmared.se

Hjalmared vt2013-840

Vandrarhemmet

Telefon 0322-64 40 40

E-post vandrarhem@hjalmared.se